ייעוץ כלכלי למשפחות
קרדיט: קנבה

ניהול הפן הכלכלי של משפחה דומה מאד לניהול כספים של ארגון קטן ואין זה פשוט עבור כל אחד. צריך לדעת בדיוק כמה כסף נכנס וכמה כסף יוצא ויתרה מכך – חשוב מאד להבין מהם התשלומים הקבועים השונים של המשפחה על מנת לוודא שהם אכן נכונים, מדויקים ומתאימים. יועץ כלכלי למשפחה יכול לסייע רבות בזכות הידע והניסיון שיש לו בתחומים אלה ושירות שלו יכול לחסוך למשפחה לא מעט כסף לאורך זמן. הוא מכיר את האופן הנכון לנהל את הכספים של המשפחה ועל פי מידע ונתונים אישיים יוכל להציע הצעות והמלצות שבעזרתן המשפחה תוכל לחסוך כסף כבר בטווח הזמן המיידי.

איך יכול לעזור יועץ כלכלי למשפחה?

התהליך שמציע יועץ כלכלי למשפחה מתחיל ברישום מדויק של כלל ההכנסות וההוצאות של כלל בני המשפחה – משכורות, חשבונות קבועים, קניות קבועות, חוגים, כל מה שקשור לצרכים של המשפחה וגם המותרות נלקחות בחשבון. לאחר שכל המספרים רשומים אפשר להתחיל לבצע שינויים ולבחון איך כל שינוי קטן יכול לשנות את המצב בסוף החודש בחשבון הבנק. על פי החישובים והסימולציות האלה יכולים ההורים לקבל החלטות היכן הם מקצצים, על מה הם מוותרים, על מה ימשיכו לשלם ומה חשוב יותר או פחות עבורם ועבור ההתנהלות היומיומית של כלל בני המשפחה. בנוגע לחסכונות. לאחר מיפוי ההכנסות מול ההוצאות – נפנה כסף וננתב אותו להפרשה קבועה לחיסכון .

התרומה הגדולה של תהליך כלכלי לכל משפחה

כאשר לא יודעים בדיוק לאן הולך כל שקל בחשבון קל מאד לאבד כספים וכך מתקשים לחסוך. ברגע שמבצעים את הניתוח המדויק והמעמיק יודעים בדיוק מה קורה ומבינים אם יש תשלומים מיותרים שאפשר וצריך לעצור אותם. יועץ כלכלי למשפחה יבין מה הצרכים של המשפחה ויוכל להציע הצעות שתהיינה מתאימות ספציפית לכל משפחה ולכל לקוח על מנת להתייעל ולשפר בצורה ניכרת ומשמעותית את המצב הכספי גם באופן מיידי וגם לטווח הארוך. בזכות שיפור זה יהיה שקט נפשי להורים ולכל המשפחה.

אביתר זכאי מציע ליווי בשיפור ההתנהלות הכלכלית במשפחה לאור ניסיון רב שיש לו במגוון תחומים כלכלה ופיננסים.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here