מרחצאות בבודפשט
קרדיט: בודפשט איי אל

כאשר אתם מחליטים לבקר בבודפשט, אחד המקומות שפשוט אסור לכם לפספס הן מרחצאות בבודפשט. תרבות הספא בבודפשט משגשגת מסיבות רבות. בין אם אתם בבודפשט לטיול יום או סתם רוצים להירגע קצת אחרי מסע קניות או ביקור באחד המקומות ההיסטוריים של העיר, טיול באחד המרחצאות החמים של העיר היא הדרך המושלמת לעשות זאת. באתר בודפשט איי אל תמצאו מגוון המלצות הכי חמות על הימי הספא השווים ביותר.

מה זה מרחצאות בבודפשט? 

למרות האמונה הרווחת, מים תרמיים אינם כמו מים רגילים. מעיינות חמים טבעיים מספקים את המים עבור מרחצאות בבודפשט. מעיינות חמים אלו מחוממים בפעילות גיאותרמית, שהיא תהליך החימום הטבעי של כדור הארץ, ומקורם עמוק מתחת לאדמה.

כל אמבט תרמי בבודפשט משתמש במים שהועשרו במינרלים מומסים שנאספו מסלעים כשהם עושים את דרכו באזורים הרריים עמוקים לפני הגיחתם מעל פני הקרקע. המיקום בו המים עולים מעל פני הקרקע קובע את תכולת המינרלים של כל ספא.

היתרונות של המעיין החם בבודפשט

עם תשעה מרחצאות מרפא ויותר ממאה מעיינות חמים פעילים, אפשר לקרוא לבודפשט רשמית "עיר הספא" , וכך היא באמת נקראת החל משנת 1934, אז היא ביססה את המוניטין שלה כבירת הספא העולמית. המעיינות החמים התת-קרקעיים של העיר מספקים מיליוני ליטרים של מים תרמיים מדי יום.

היתרונות הטיפוליים של אמבטיות מים תרמיים היו חלק מתרבות בודפשט במשך דורות. ביקור בספא בבודפשט ובילוי במי המינירלים התרמיים יכולים להקל על כאבי שרירים ולהביא מגוון יתרונות בריאותיים.

ניתן לזרז את תהליך הריפוי ולחזור לבריאות מיטבית באמצעות מים תרמיים. בנוסף להגנה על העור מקרני UV מזיקות, הם מסייעים בניקוי רעלים. מים תרמיים עוזרים להתמודד עם דלקות, מגבירים את זרימת הדם ומשפרים את קצב חילוף החומרים. אם אתם מוכנים לגלות את כל מה שיש לבודפשט להציע, אתם לא יכולים לוותר על ביקור במרחצאות המפורסמות של העיר. באתר בודפשט איי אל כל האטרקציות הייחודיות של בודפשט יהיו פרוסות לפניכם, ואתם תוכלו לקבוע לעצמכם ציוני דרך שאתם פשוט חייבים לבקר בהם בחופשה הבאה שלכם בעיר.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here