קרדיט - Canva

בכל יום מתרחשות אינספור אינטראקציות כלכליות – בין חברות, בין גופים עסקיים לבני אדם פרטיים, בין אדם פרטי אחד לאדם פרטי שני, ועוד. המכנה המשותף לכל האינטראקציות האלה הוא האמון שהצדדים נותנים אלה באלה, אמון שכל הבטחה תקוים ובפרט ישולמו סכומי הכסף הרלוונטיים לאינטראקציה. כשההבטחה הזו מופרת, והצד החייב מנסה להתחמק מהתשלום, התוצאה עלולה להיות נזק כלכלי חמור לצד השני. במקרה כזה הכתובת הנכונה היא עורך דין גבייה – עורך דין שתחום המומחיות שלו הוא גביית חובות. החוק, באופן טבעי, מספק שלל כלים משפטיים לגביית חובות, להטלת סנקציות על החייבים ולהפעלת לחץ עליהם על פי הכלים שבדין כדי שייאותו לשלם. זהו אחד מתחומי המומחיות העיקריים של משרד עו"ד שדה ושות',

הפעולות שמבצע עורך דין גבייה למען לקוחותיו

* ניהול הליך מול לשכת הוצאה לפועל – על-מנת לאפשר גביית כספים על סמך שטרי חוב, פסקי דין, צ'קים שלא כובדו ועוד.

* ניהול הליכי פירוק וחדלות פירעון- לחברות שחייבות כספים לספקים, לעובדים או לכל גורם אחר.

* הגשת בקשה לחדלות פירעון – במקרים שבהם החייבים מנסים להתחמק ממילוי ההתחייבויות שלקחו על עצמם. כולל פעולות שמטרתן מניעת הברחת נכסים.

* תביעות כספיות – הן נגד אנשים פרטיים והן נגד גופים עסקיים. במידת הצורך תוגש גם תביעת הרמת מסך כדי לאפשר גבייה של כספים ממנהלים או בעלים של חברות שלא משלמות את חובותיהן.

מחויבות מלאה

משרד עו"ד שדה ושות' הוקם כבר בשנת 2002 ומנוהל ע"י עו"ד רן שדה ועו"ד ד"ר שושנה שדה – שני עורכי דין שאמונים על גביית חובות בהצלחה רבה. הניסיון הרב שהצטבר במשרד בתחום גביית החובות מהווה בסיס לשירות מועיל במיוחד. אל הניסיון והבקיאות מצטרפת מחויבות מוחלטת לכל מי שפונה למשרד לעזרה בהתנהלות מול הגורם החייב. עוד דגש חשוב בביצוע כל הפעולות של עורך דין גבייה הוא מהירות – כדי למנוע פעולות שונות מצד החייב שימנעו את מימוש האפשרויות השונות לגביית הכסף. כמו כן מקפיד צוות המשרד על יושרה מלאה, כך שתוכלו לקבל תמונת מצב מלאה ומתוכה להגיע להחלטות הנכונות ביותר עבורכם.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here