קרדיט לתמונה: giligates.co.il

בתוך העולם המגוון של שערים חשמליים, אנחנו מחזיקים בשורה ארוכה של מוצרים עם מאפיינים משתנים. שער נגרר הוא שער יוצא דופן, בעיקר משום שהוא נחשב לכזה שדורש מאיתנו להרכיב מערכת הנדסית מדוקדקת, כדי להבטיח שהשער יעבוד כנדרש לאורך פרק זמן משמעותי. במאמר הבא, המומחים של חברת 'גילי ג.א שערים', יסבירו בדיוק מה השלבים המובילים אותנו בדרך להתקנה של שער נגרר.

מדוע אתם רוצים להתקין שער נגרר

מאז ומעולם בני האדם רצו להגן על עצמם מגורמים אשר עלולים להוות סכנה ממשית. אבל, אם בעבר מערכת ההגנה הזו כללה הקמה של מבצר רחב ידיים, תעלה מלאת תנינים ושער מתרומם, היום אנחנו מדברים על עולם שונה לחלוטין כמובן. היום, בשביל לשמור על החניה שלכם בטוחה, על דיירי הבניין או על העובדים במקום העבודה הנמצא בבעלותכם, אתם בסך הכל צריכים להתקין שער חשמלי.

שער נגרר נחשב לשער המועדף הן על אנשי עסקים ובעלי מוסדות והן על אנשים פרטיים. היתרון של שער נגרר הוא בכך שהמערכת מאפשרת לנו לפתוח ולסגור שער מאסיבי וכבד באופן יחסי. בניגוד לשער מתרומם נניח או שער תריס, אותו אפשר להעלות כמו תריס של חלון. במקרה הזה, השער נפתח ונסגר על ציר מעוגן בקרקע. בזכות מנוע עוצמתי ומחשב מתקדם, האמונים על הזזה של אותו השער במקרה הצורך.

אנחנו נכונים לעזור לכם בכל רגע

הקמה של שער נגרר אולי נדמית כמו פעולה פשוטה יחסית. אבל האמת היא כי אנחנו מדברים על פעולה הדורשת מאיתנו לחבר בין ידע טכני, היכרות עם הטכנולוגיות החדשות בשוק וכן הלאה. שלא נדבר על כך שהקמה של שער מהסוג הזה צריכה לעמוד בתו תקן מחמיר, שכן אנחנו לא רוצים חלילה, לסכן את העוברים בשער.

משום שאנחנו מודעים לאחריות המוטלת על כתפינו, אנחנו מקפידים להחזיק בצוות עובדים מקצועי ומיומן. אנחנו מקפידים על ייבוא של מערכת מתקדמות וכאלו שיחזיקו מעמד לאורך שנים, בכל תנאי מזג אוויר. אם אתם רוצים ליהנות משיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות, נשמח לענות לשאלות שלכם עוד היום.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here