קרדיט - Canva

אירוע, בין אם פרטי ובין אם עסקי, הוא דבר מיוחד שלעיתים הוא חד פעמי (כמו בת/ר מצווה ובחלק מהפעמים גם חתונה) או יכול לחזור מדי תקופה כמו יום הולדת או אירוע חברה, אך בכל מקרה תרצו שהוא יהיה שמח, מהנה ובלתי נשכח. אחת האטרקציות שיכולות להפוך אירוע מסטנדרטי למהנה ויוצא דופן הוא רקדנים לאירועים. הרקדנים יעלו על רחבת הריקודים ויעודדו את האורחים לרקוד או שיספקו תכנית אמנותית מהנה וססגונית. כך או כך, נוכחות הרקדנים באירוע היא תוססת, משמחת ומוסיפה רבות לחוויות המשתתפים. ניתן לשלב מבחר ריקודים בסגנונות שונים. לחברת sugar dance צוות רקדנים מקצועי שהופך את האירוע לחם ומהנה.

רקדנים לאירועים – מקצועיים ומרגישים את הקהל

רקדנים לאירועים לא רק רוקדים בצורה מדהימה אלא גם יודעים למשוך את האורחים אל רחבת הריקודים. משתתפי האירוע נמשכים אל הרחבה באופן ספונטני וכמעט מבלי לשים לב מה מושך אותם לרקוד. המוסיקה הנבחרת הינה קצבית ותוססת ואי אפשר להישאר אדיש אליה אך לא תמיד היא עומדת בפני עצמה. הרקדנים מדגימים תנועות ריקוד פשוטות שכל אחד יכול לחקות או שיתחילו בריקוד פלאשמוב חופשי. המשתתפים ימצאו בקלות את הקצב הפנימי שלהם. אמנם הריקוד הוא אישי, אך  רוקדים אותו לצד אנשים נוספים וכך ייווצר במהירות קשר דרך הריקוד עם אנשים זרים שהפכו לאנשים עם מכנה משותף ויש לדבר עוצמה אדירה, ממש כמו בכוח ההמונים. ניתן לבחור בריקודי שורות, מעגלים, זוגות ואחרים כך שהמוסיקה תיבחר בהתאם. אם תרצו אפשר להוסיף אלכוהול, בלונים, כובעים, רעשנים ומשרוקיות ועוד. מסיבת הריקודים יכולה להתאים לאירועי חתונה, בר ובת מצווה, ואף לאירועים עסקיים הנחשבים לרציניים ורשמיים.

שיתוף פעולה בתכנון, אחריות בלעדית בביצוע

כדי שהאירוע יצא בדיוק כפי שמארגן האירוע חולם ומדמיין, תכנון מסיבת הריקודים ייעשה יחד איתו מתוך הבנה שהוא מכיר את האורחים או יודע מה הסגנון המתאים לאירוע. צוות החברה ימליץ על השירים והריקודים, שלדעתו, יתאימו לסוג כזה של אירוע ובסופו של דבר הכל יהיה כך, שמארגן האירוע יהיה שלם עם התכנון. מכאן דברים יורדים מהכתפיים של מארגן האירוע ועוברים לצוות החברה: הרקדנים. בדיוק לשם כך אנחנו כאן: לקחת את האחריות לביצוע ולעשות את מה שאנחנו יודעים הכי טוב: לארגן אירוע ריקודים צבעוני וכיפי עם רקדנים לאירועים שייצרו אווירה חמה ומשוחררת גם באירוע בו האורחים כמעט ואינם מכירים.

חברת sugar dance מתמחה בתחום ומציעה צוותי רקדנים מוכשרים לאירועים פרטיים ועסקיים בכל סגנון. לחברה ניסיון רב והצוות שלה חי ונושם ריקודים וגם אנשים. מוזמנים ליצור קשר.

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here