שיווק 360

שיווק במדיה אחת, יכולה להיות רווחית אבל כדי לעשות את הרעש ואת הבאזז מסביב לעסק שלך, צריך לתקוף את המדיה ואת האינטרנט בכמה וכמה כיוונים שונים

מה זה בעצם שיווק 360?

שיווק 360 זה בעצם שיטת שיווק שאומרת דבר פשוט: "נתקוף" את קהל היעד המוגדר בכמה ובכמה מדיות שיווק וכך בעצם ניצור מעיין מעגל דמיוני סביב הלקוח הפוטנציאלי כך שלא משנה לאן הוא ילך הוא יראה וישמע את המותג שלך . רוב הסיכויים שהוא אף ישתמש בשירותים שלך או במוצר שלך.

למי זה מיועד?

שיווק 360 מיועד בעיקר למותגים שרוצים לתת IMPACT  גדול ומשמעותי לקהל היעד המוגדר, ובכך גם להגדיל מכירות ולחזק את המותג. אך גם עסקים קטנים בינוניים משתמשים בשיטת שיווק זאת על מנת ליצור רושם של מותג חזק ולמשוך אליהם לקוחות גדולים.

איך זה יכול לתרום לעסק שלי?

גם אם אתה עסק קטן, בינוני או מותג גדול בארץ ובחו"ל, שיטה זאת יכולה להועיל לך מכמה וכמה סיבות:

חיזוק המותג –  ככל שמותג שלך יחשב בעיניי רבים כמותג איכותי ומוכר רוב הסיכויים שאנשים רבים יותר ישמעו על השירות שלך, וכך זה יגדיל באופן משמעותי את המכירות שלך ואת ההכנסה של העסק.

הגעה לקהל יעד רחב יותר –  מתוך קהל היעד המוגדר חלק מסויים יחפש את השירות שלך במנוע החיפוש, יש כאלה שיחפשו אותך ברשתות החברתיות ויש כאלה שישמעו מחבר . השירות של שיווק 360 לא משאיר אף לקוח פוטנציאלי בחוץ. אתה מגיע לכולם!

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here